195/70R15C 104/102R EUROVAN WIN 2 8PR

GENERAL TIRE
-10%

195/70R15C 104/102R EUROVAN WIN 2 8PR

195/70R15C 104/102R EUROVAN WIN 2 8PR

4,284.00 ден

На лагер

4,284.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013910 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Eurovan Winter 2

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: