225/55R18 98V GRABBER GT

TAURUS

225/55R18 98V GRABBER GT

225/55R18 98V GRABBER GT

0.00 ден

Out of stock

0.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA006361 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Light Truck 101

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: