195/70R15C 104/102R TRANSPRO

KLEBER
-10%

195/70R15C 104/102R TRANSPRO

195/70R15C 104/102R TRANSPRO

4,563.00 ден

На лагер

4,563.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007254 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

KLEBER

Шара

Transpro

Тежински индекс

104

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: