195/70R15C 104/102R Vanis 2

BARUM

195/70R15C 104/102R Vanis 2

195/70R15C 104/102R Vanis 2

5,590.00 ден

Out of stock

5,590.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 500119 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

70

Дијаметар

R15C

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

Vanis 2

Додадовте производ во Вашата кошничка: