195/70R15C 104/102R WINTER 201 LT

TAURUS
-10%

195/70R15C 104/102R WINTER 201 LT

195/70R15C 104/102R WINTER 201 LT

4,671.00 ден

На лагер

4,671.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015281 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter LT 201

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: