195/70R15C 104/102S NOKIAN cLINE VAN

NOKIAN
-10%

195/70R15C 104/102S NOKIAN cLINE VAN

195/70R15C 104/102S NOKIAN cLINE VAN

5,382.00 ден

На лагер

5,382.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008313 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

cLine

Тежински индекс

104

Брзински индекс

S

Додадовте производ во Вашата кошничка: