195/70R15C 104/102S WR C3

NOKIAN
-10%

195/70R15C 104/102S WR C3

195/70R15C 104/102S WR C3

4,653.00 ден

На лагер

4,653.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010466 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR C3

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

S

Додадовте производ во Вашата кошничка: