195/75R 16C 107/105R AGILIS 3

MICHELIN
-10%

195/75R 16C 107/105R AGILIS 3

195/75R 16C 107/105R AGILIS 3

8,235.00 ден

На лагер

8,235.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022030 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

75

Дијаметар

R16C

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Agilis 3

Тежински индекс

107/105

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: