195/75R16C 107/105R CARGO RI

RIKEN
-10%

195/75R16C 107/105R CARGO RI

195/75R16C 107/105R CARGO RI

5,067.00 ден

На лагер

5,067.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010834 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Cargo

Тежински индекс

107/105

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: