195/75R16C 107/105R ContiVanContact 100

CONTINENTAL
-10%

195/75R16C 107/105R ContiVanContact 100

195/75R16C 107/105R ContiVanContact 100

7,047.00 ден

На лагер

7,047.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500245 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

75

Дијаметар

R16C

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiVanContact 100

Додадовте производ во Вашата кошничка: