195/75R16C 107/105R EUROVAN WIN 2

GENERAL TIRE
-10%

195/75R16C 107/105R EUROVAN WIN 2

195/75R16C 107/105R EUROVAN WIN 2

5,049.00 ден

На лагер

5,049.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013786 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Eurovan Winter 2

Тежински индекс

107/105

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: