195/75R16C 107/105R LIGHT TRUCK 101 TA

OUTLET 2021
TAURUS

195/75R16C 107/105R LIGHT TRUCK 101 TA

195/75R16C 107/105R LIGHT TRUCK 101 TA

5,580.00 ден

На лагер

5,580.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014538-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Light Truck 101

Тежински индекс

107/105

Брзински индекс

R

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: