195/75R16C 107/105R TRANSALP 2

KLEBER
-10%

195/75R16C 107/105R TRANSALP 2

195/75R16C 107/105R TRANSALP 2

4,680.00 ден

На лагер

4,680.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007773 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

KLEBER

Шара

Transalp 2

Тежински индекс

107

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: