195/75R16C 107/105S NOKIAN cLINE CARGO

NOKIAN
-10%

195/75R16C 107/105S NOKIAN cLINE CARGO

195/75R16C 107/105S NOKIAN cLINE CARGO

6,129.00 ден

На лагер

6,129.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008325 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

cLine

Тежински индекс

107

Брзински индекс

S

Додадовте производ во Вашата кошничка: