195/75R16C 107/105S WR C3

NOKIAN
-10%

195/75R16C 107/105S WR C3

195/75R16C 107/105S WR C3

5,193.00 ден

На лагер

5,193.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014080 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR C3

Тежински индекс

107/105

Брзински индекс

S

Додадовте производ во Вашата кошничка: