195/75R16C 110/108R Vantoura

DAVANTI
-10%

195/75R16C 110/108R Vantoura

195/75R16C 110/108R Vantoura

5,724.00 ден

На лагер

5,724.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500315 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

75

Дијаметар

R16C

Сезона

За сите сезони

Бренд

DAVANTI

Шара

Vantoura

Додадовте производ во Вашата кошничка: