195/75R16C 110R NANO ENERGY VAN

TOYO

195/75R16C 110R NANO ENERGY VAN

195/75R16C 110R NANO ENERGY VAN

6,010.00 ден

На лагер

6,010.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501456 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

NANO ENERGY VAN

Тежински индекс

110

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: