195/75R16C 110R OBVA TL

TOYO

195/75R16C 110R OBVA TL

195/75R16C 110R OBVA TL

6,640.00 ден

На лагер

6,640.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502060 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OBSERVE VAN

Тежински индекс

110

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: