195/80R15 96H 4X4 Contact

OUTLET 2019
CONTINENTAL
-20%

195/80R15 96H 4X4 Contact

195/80R15 96H 4X4 Contact

6,672.00 ден

На лагер

6,672.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009641-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

80

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

4×4 Contact

Тежински индекс

96

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: