195R14C 106/104Q RXQUEST C02

ROADX

195R14C 106/104Q RXQUEST C02

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

3.500 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019276 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

80

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Quest C02

Тежински индекс

106/104

Брзински индекс

Q

RR

C

WR

B

Noise

72

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.