195R15C 106/104R CARGO

RIKEN
-10%

195R15C 106/104R CARGO

195R15C 106/104R CARGO

4,365.00 ден

На лагер

4,365.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014270 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Дијаметар

R15C

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Cargo

Тежински индекс

106/104

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: