255/50R19 103W CSC5 SUV SSR MOE

TAURUS

255/50R19 103W CSC5 SUV SSR MOE

255/50R19 103W CSC5 SUV SSR MOE

16,400.00 ден

Out of stock

16,400.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA006389 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Дијаметар

R15C

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Light Truck 101

Тежински индекс

106/104

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: