205/40R17 84V KRISALP HP3 XL

OUTLET 2018
KLEBER
-50%

205/40R17 84V KRISALP HP3 XL

205/40R17 84V KRISALP HP3 XL

2,965.00 ден

Out of stock

2,965.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA016475-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Outlet

Профил

40

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

KLEBER

Шара

Krisalp HP3

Тежински индекс

84

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: