205/40R17 84V WINGUARD Sport 2 XL

NEXEN
-10%

205/40R17 84V WINGUARD Sport 2 XL

205/40R17 84V WINGUARD Sport 2 XL

5,292.00 ден

На лагер

5,292.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502726 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

40

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD Sport 2 XL

Тежински индекс

84

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: