205/40R17 84V Wintoura+

OUTLET 2019
DAVANTI
-20%

205/40R17 84V Wintoura+

205/40R17 84V Wintoura+

3,944.00 ден

На лагер

3,944.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018231-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

40

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Тежински индекс

84

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: