205/40R17 84V Wintoura+

DAVANTI

205/40R17 84V Wintoura+

205/40R17 84V Wintoura+

4,930.00 ден

На лагер

4,930.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018231 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

40

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Тежински индекс

84

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: