205/40R17 84W MA349 XL

MILEVER
-10%

205/40R17 84W MA349 XL

205/40R17 84W MA349 XL

2,736.00 ден

На лагер

2,736.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503845 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

40

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MILEVER

Шара

MA349

Тежински индекс

84

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: