205/40R17 84W UHP XL TA

TAURUS
-10%

205/40R17 84W UHP XL TA

205/40R17 84W UHP XL TA

3,528.00 ден

На лагер

3,528.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014500 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

40

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

84

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: