205/40R17 84Y PremiumContact 6 XL

CONTINENTAL
-10%

205/40R17 84Y PremiumContact 6 XL

205/40R17 84Y PremiumContact 6 XL

7,767.00 ден

На лагер

7,767.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010021 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

40

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

84

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: