205/40R17 84Y Protoura Sport XL

OUTLET 2021
DAVANTI

205/40R17 84Y Protoura Sport XL

205/40R17 84Y Protoura Sport XL

4,490.00 ден

Out of stock

4,490.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 500316-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

40

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

PROTOURA SPORT

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: