205/40R18 86W Protoura Sport XL

DAVANTI
-10%

205/40R18 86W Protoura Sport XL

205/40R18 86W Protoura Sport XL

4,779.00 ден

На лагер

4,779.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500317 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

PROTOURA SPORT

Додадовте производ во Вашата кошничка: