205/45 R17 88V XL TL CROSSCLIMATE 2 MI

MICHELIN
-10%

205/45 R17 88V XL TL CROSSCLIMATE 2 MI

205/45 R17 88V XL TL CROSSCLIMATE 2 MI

10,161.00 ден

На лагер

10,161.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501967 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

CROSSCLIMATE 2 MI

Тежински индекс

88

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: