205/45 R17 88W Celsius AS2 XL

TOYO
-10%

205/45 R17 88W Celsius AS2 XL

205/45 R17 88W Celsius AS2 XL

6,795.00 ден

На лагер

6,795.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500727 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

Celsius AS2

Додадовте производ во Вашата кошничка: