205/45R16 87H TS860 XL

CONTINENTAL

205/45R16 87H TS860 XL

205/45R16 87H TS860 XL

10,560.00 ден

На лагер

10,560.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016188 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

45

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

87

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: