205/45R16 87T G-M W GRIP 2

LING LONG
-10%

205/45R16 87T G-M W GRIP 2

205/45R16 87T G-M W GRIP 2

3,816.00 ден

На лагер

3,816.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501903 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

45

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN MAX ICE

Тежински индекс

87

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: