205/45R16 87W PXR8R XL

TOYO
-10%

205/45R16 87W PXR8R XL

205/45R16 87W PXR8R XL

11,169.00 ден

На лагер

11,169.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023464 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

45

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES R8R

Тежински индекс

87

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: