205/45R17 84V SPC3 SSR

CONTINENTAL
-10%

205/45R17 84V SPC3 SSR

205/45R17 84V SPC3 SSR

8,838.00 ден

На лагер

8,838.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA003282 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 3

Тежински индекс

84

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: