205/45R17 88V DYNAXER HP3 XL

KLEBER
-10%

205/45R17 88V DYNAXER HP3 XL

205/45R17 88V DYNAXER HP3 XL

4,338.00 ден

На лагер

4,338.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008761 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

KLEBER

Шара

Dynaxer HP3

Тежински индекс

88

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: