205/45R17 88V TS850P WinterContact XL

CONTINENTAL
-10%

205/45R17 88V TS850P WinterContact XL

205/45R17 88V TS850P WinterContact XL

10,143.00 ден

На лагер

10,143.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018562 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

88

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: