205/45R17 88W Celsius AS2 XL

TOYO

205/45R17 88W Celsius AS2 XL

205/45R17 88W Celsius AS2 XL

7,930.00 ден

Out of stock

7,930.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 500727 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

Celsius AS2

Тежински индекс

88

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: