205/45R17 88W PRIMACY 3 XL

MICHELIN
-10%

205/45R17 88W PRIMACY 3 XL

205/45R17 88W PRIMACY 3 XL

9,027.00 ден

На лагер

9,027.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019013 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 3

Тежински индекс

88

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: