205/45R17 88W PRIMACY 3 ZP XL

MICHELIN

205/45R17 88W PRIMACY 3 ZP XL

205/45R17 88W PRIMACY 3 ZP XL

10,830.00 ден

Out of stock

10,830.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504306 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 3

Тежински индекс

88

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: