205/45R17 88W RXMOTION U11 RFT XL

ROADX

205/45R17 88W RXMOTION U11 RFT XL

205/45R17 88W RXMOTION U11 RFT XL

4,240.00 ден

На лагер

4,240.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021826 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Motion U11

Тежински индекс

88

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: