205/45R17 88W Wetproof XL

NOKIAN

205/45R17 88W Wetproof XL

205/45R17 88W Wetproof XL

7,490.00 ден

На лагер

7,490.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017046 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Wetproof

Тежински индекс

88

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: