205/45ZR17 88W DX640 XL

OUTLET 2021
DAVANTI
-50%

205/45ZR17 88W DX640 XL

205/45ZR17 88W DX640 XL

2,280.00 ден

Out of stock

2,280.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA016819-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

88

Брзински индекс

W

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: