205/45ZR17 88W DX640 XL

DAVANTI
-20%

205/45ZR17 88W DX640 XL

205/45ZR17 88W DX640 XL

3,648.00 ден

На лагер

3,648.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016819 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

88

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: