205/50R16 87H ALPIN 5

MICHELIN

205/50R16 87H ALPIN 5

205/50R16 87H ALPIN 5

8,850.00 ден

На лагер

8,850.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010551 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

50

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin 5

Тежински индекс

87

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: