205/50R16 87V BRAVURIS

BARUM

205/50R16 87V BRAVURIS

205/50R16 87V BRAVURIS

6,230.00 ден

На лагер

6,230.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500123 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

50

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: