205/50R16 87V DYNAXER HP3

OUTLET 2017
KLEBER
-40%

205/50R16 87V DYNAXER HP3

205/50R16 87V DYNAXER HP3

1,740.00 ден

На лагер

1,740.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA011079-17 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Outlet

Ширина

205

Профил

50

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

KLEBER

Шара

Dynaxer HP3

Тежински индекс

87

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: