205/50R16 87W PERFORMANCE

SPORTIVA
-10%

205/50R16 87W PERFORMANCE

205/50R16 87W PERFORMANCE

2,358.00 ден

На лагер

2,358.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009364 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

50

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

SPORTIVA

Тежински индекс

87

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: